Home » Nieuws » Muziekvereniging Excelsior drager van de Koninklijke Erepenning!

4.0.1

Muziekvereniging Excelsior drager van de Koninklijke Erepenning!

Eindelijk was het dan zover! Het afgelopen weekend stond volledig in het teken van onze 100e verjaardag. Vrijdagavond een receptie, zaterdag een reunie en ’s avonds een groots concert afgesloten met de feestband “Level Up”. Het was absoluut een top weekend waarin alle facetten van onze vereniging zijn belicht. Veel oud leden hebben anekdotes uit onze verenigingsgeschiedenis verteld en samen hebben wij in een groot orkest onze muzikale kwaliteiten laten horen. Zeer veel mensen hebben ons het afgelopen weekend vergezeld tijdens dit grote feest en vele cadeaus zijn onze kant op gekomen. Mooie cadeaus, lieve cadeaus, lekkere cadeaus en muzikaal nuttige cadeaus. Toch kon geen enkel cadeau op tegen het cadeau dat wij van onze burgemeester Bouwmeester hebben mogen ontvangen. Namens onze koning mocht hij ons de Koninklijke Erepenning overhandigen als blijk van waardering voor onze muzikale activiteiten in onze regio.
Ons weekend kan niet meer stuk en ik kijk nu al uit naar het volgende 100 jarige jubileum feest!

Bart Kruimink
Voorzitter