Home » Nieuws » In Memoriam Jan Schepers

In Memoriam Jan Schepers

Op 5 december is ons erelid Jan Schepers overleden. Jan was een betrokken oud-voorzitter en muzikant. Decennia lang is hij lid geweest van onze vereniging en is betrokken geweest bij belangrijke momenten waarvan de gevolgen nog steeds te merken zijn. Na meer dan 50 jaar te hebben meegespeeld in het fanfareorkest kwam ook voor Jan het moment dat meespelen lastiger werd. Toch woonde Jan trouw alle concerten van onze vereniging bij en bleef hij onze grootste fan. Tijdens ons jubileumweekend van afgelopen november liet Jan’s gezondheid het niet toe om bij het grote jubileumfeest aanwezig te zijn. Tijdens de mars die wij door het dorp hebben gelopen hebben wij daarom een kleine toevoeging aan de route gedaan. Voor de Etgaarde waar Jan de laatste jaren woonde hebben wij een kleine serenade gebracht waar hij zichtbaar van genoot. Op deze manier heeft hij het 100-jarig jubileum nog met ons kunnen vieren en wij met hem.

Wij zullen Jan herinneren als een warm mens met een groot muzikaal hart voor de vereniging.